Etusivu » Osaajamme

Teppo Laine, asianajaja, osakas

Sähköposti:

teppo.laine@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 047 4074

Janne Mettovaara, toimitusjohtaja

Sähköposti:

janne.mettovaara@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 566 7663

Markku Lappalainen, asianajaja

Sähköposti:

markku.lappalainen@legistum.fi

Puhelin:

+358 50 522 2946

Lars-Eric Jansson, lakimies

Sähköposti:

lars-eric.jansson@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 358 3113

Elina Pajula, varatuomari

Sähköposti:

elina.pajula@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 701 5454

Nikolai Juferev, lakimies

Sähköposti:

nikolai.juferev@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 545 1232

Iitu Vepsänsaari, asianajosihteeri

Sähköposti:

iitu.vepsansaari@legistum.fi

Puhelin:

+358 50 540 0697

Josefine Vannio

Josefine Vannio, avustava lakimies

Sähköposti:

josefine.vannio@legistum.fi

Puhelin:

+358 20 742 4473

Yhteydenottolomake