Etusivu » Osaajamme

Asianajaja-Teppo-Laine-Helsinki-Asianajotoimisto-Legistum

Teppo Laine, asianajaja, osakas

Sähköposti:

teppo.laine@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 047 4074

yrityskauppa

Janne Mettovaara, toimitusjohtaja

Sähköposti:

janne.mettovaara@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 566 7663

Varatuomari-Elina-Pajula-Asianajotoimisto-Seinäjoki

Elina Pajula, varatuomari

Sähköposti:

elina.pajula@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 701 5454

Lars-Eric-Jansson-asianajotoimisto-legistum-helsinki

Lars-Eric Jansson, lakimies

Sähköposti:

lars-eric.jansson@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 358 3113

Lakimies-Nikolai-Juferev-Asianajotoimisto-Helsinki-Tallinna

Nikolai Juferev, lakimies

Sähköposti:

nikolai.juferev@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 545 1232

Johanna-Ahtinen-asianajotoimisto-Helsinki

Johanna Ahtinen, lakimies

Sähköposti:

johanna.ahtinen@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 553 0730

Lakimies-Noora-Arkia-Helsinki-Yritysjuridiikka

Noora Arkia, lakimies

Sähköposti:

noora.arkia@legistum.fi

Puhelin:

+358 50 309 1555

Asianajotoimisto-Talous-Erri-Somersalo-liikejuridiikka

Erri Somersalo, talouspäällikkö

Sähköposti:

erri.somersalo@legistum.fi

Puhelin:

+358 40 028 2999

Asianajotoimisto-Helsinki-Iitu-Saari

Iitu Vepsänsaari, asianajosihteeri

Sähköposti:

iitu.vepsansaari@legistum.fi

Puhelin:

+358 50 540 0697

Yhteydenottolomake